Strani nogometklasični zlatan

Ibrahimović nakon čudesnog preokreta: Da sam ovdje od prvog dana, osvojili bismo prvenstvo

8. srpnja 2020. - 15:17

Da sam ovdje od prvog dana, osvojili bismo prvenstvo, kazao je Zlatan Ibrahimović nakon čudesnog preokreta Milana u pobjedi 4-2 protiv aktualnog, a vrlo vjerovatno i idućeg talijansko prvaka Juventusa.

Nakon što je Juventus do 60. minute vodio sa 2-0, "Rossoneri" su u svega pet minuta zabili tri gola okrenuvši rezultat u vodstvo 3-2, a do kraja susreta preko Rebića zabili i četvrti pogodak za veliko slavlje.

"Žao mi je što sam došao na pola sezone. Da sam ovdje od prvog dana, osvojili bismo prvenstvo," poručio je švedski napadač za DAZN.

Milan je tako u svega nekoliko dana pobijedio oba kandidata za "scudetto" s ukupnih 7-2. Prvo je u subotu u Rimu deklasirao Lazio sa 3-0, a u utorak i Juventus sa 4-2. Ibrahimović se u obje utakmice, kao i hrvatski reprezentativac Ante Rebić, ...

26. travanj 2024 00:57