Francuzi se tek navikavaju zabijati golove: u prva tri susreta samo tri pogotka, Bradarić nastupio za Lille

22. kolovoza 2020. - 23:03

U susretu 1. kola francuskog nogometnog prvenstva Lille i Rennes odigrali su 1-1, dok je Angers na gostovanju pobijedio Dijon sa 1-0.

Lille je poveo u 40. minuti golom Jonathana Bambe, a Rennes je izjednačio u 75. minuti preko Yasera Ibrahima.

Oba su sastava završila utakmicu s igračem manje. Najprije je u 35. minuti pocrvenio Rennesov 19-godišnji branič Sacha Boey nakon oštrog prekršaja nad Reinildom Mandavom, a osam minuta kasnije isključen je i sam Mandava koji je također, morao napustiti igru zbog grubog starta.

Domagoj Bradarić je za Lille igrao drugo poluvrijeme.

U ranije odigranom susretu Angers je na gostovanju pobijedio Dijon sa 1-0 golom Ismaela Traorea u 22. minuti. Mateo Pavlović nije nastupio za pobjednički sastav.

Prvenstvo je otvoreno u petak utakmicom između B...

27. travanj 2024 06:02