Strani nogomet16-ina finala

EL: Fenerbahče svladao Lokomotiv u Istanbulu

16. veljače 2016. - 21:11
Fener

U prvom susretu 16-ine finala Europske lige Fenerbahče je u Istanbulu pobijedio moskovski Lokomotiv 2-0, a oba gola postigao je Brazilac Souza.

Brazilski veznjak koji je u Fener stigao iz Sao Paula, doveo je domaći sastav u vodstvo u 18. minuti udarcem glavom nakon ubačaja Gokhana Gonula. Na 2-0 povisio je u 72. minuti nakon slične akcije. Ovoga puta asistirao je Caner Erkin, a Souza je iz blizine udarcem nogom po drugi put svladao sunarodnjaka na vratima ruskog sastava Guilhermea. Do kraja utakmice Fenerbahče je imao još nekoliko lijepih prilika, no više nije bilo promjene rezultata.

Hrvatski reprezentativac i kapetan moskovskog sastava Vedran Ćorluka nije imao pravo nastupa zbog crvenog kartona zarađenog u susretu protiv Bešiktaša 22. listopada prošle godine. Ćorluka se na utakmi...

28. travanj 2024 05:13