Strani nogometeuropska liga

Eintracht slavio protiv Lazija, Chelsea jedva protiv Vidija

5. listopada 2018. - 01:06
Eintracht

U susretu 2. kola H skupine Europske lige Eintracht je u Frankfurtu pobijedio Lazio sa 4-1, dok je Chelsea u dvoboju L skupine jedva porazio Vidi sa 1-0.

Eintracht je sjajnom predstavom u Frankfurtu pobijedio Lazio sa 4-1 upisavši i drugu pobjedu u skupini.

Nijemci su poveli već u 4. minuti golom Dannyja de Coste, izjednačio je Marco Parolo u 23. minuti, no Eintracht je do poluvremena još jednom poveo, u 28. minuti je zabio Filip Kostić. Možda i ključni trenutak utakmice dogodio se u sudačkoj nadoknadi prvog dijela kada su gosti ostali s igračem manje nakon što je Dušan Basta u razmaku od 10 minuta zaradio dva žuta kartona. Igrača više domaćin je iskoristio već u 53. minuti kada je Luka Jović zabio za 3-1 nakon brze kontre.

U 58. minuti gosti su ostali bez još jednog igrač...

28. travanj 2024 09:20