Strani nogometludnica na velodromeu

Crveni karton i dva penala u završnici: Igor Tudor i njegov Marseille s igračem manje stigli do velike pobjede

20. kolovoza 2022. - 23:36

Nogometaši Marseillea ostvarili su u trećem kolu drugu pobjedu u Ligue 1, na domaćem terenu je sastav kojeg vodi hrvatski trener Igor Tudor pobijedio Nantes 2-1.

Sve najzanimljivije na utakmici događalo se od 76. minute te je od tada pa do kraja bilo svega i svačega na terenu. Marseille je u toj minuti ostao s igračem manje nakon što je drugi žuti karton zaradio Gigot.

Unatoč tome domaćin je poveo u 70., a strijelac je bio Mbemba. No, u 78. minuti se Nantes vratio u igru nakon što je Blas realizirao jedanaesterac. Pobjedu je Marseilleu, pak, osigurao gostujući igrač Pallois koji je u 82. minuti pogodio vlastitu mrežu za konačnih 2-1 Marseillea.

26. travanj 2024 16:51