Strani nogometKvalifikacije za LP

Benfica zakoračila prema doigravanju, PSV se izvukao u Monacu, Rangers u problemima

2. kolovoza 2022. - 23:42

Nogometaši lisabonske Benfice ostvarili su najuvjerljiviju pobjedu prve večeri 3. kola kvalifikacija za Ligu prvaka svladavši pred svojim navijačima danski Midtjylland sa 4-1.

Najzaslužniji za trijumf portugalske momčadi bio je trostruki strijelac Goncalo Ramos koji je mrežu gostiju pogodio u 17., 33. i 61. minuti. Između njegovog drugog i trećeg gola u strijelce se ugurao i Enzo Fernandez (40), sjajnim volejem s ruba kaznenog prostora. Jedini pogodak za goste postigao je Pione Sisto iz kaznenog udarca (78).

Hrvatski napadač Petar Musa ostao je na klupi za Benficine pričuvne igrače.

Borna Barišić i Antonio Čolak su na gostovanju u Belgiji ostali bez učinka, baš kao i Rangers. Barišić je u sedmoj minuti precizno izveo slobodan udarac, ali je sjajno obranio domaći vratar Moris. H...

26. travanj 2024 09:35