Strani nogometeuropa liga

Benfica se spasila s igračem manje i odnijela Rangersu bod, Roma demolirala Cluj, golijade u Beču, Pragu, Solunu i Petah Tikvi

5. studenog 2020. - 21:56

U jednom od najzanimljivijih susreta večeri Benfica i Rangers su u susretu 3. kola D skupine Europske lige odigrali 3-3, Roma je u susretu iz A skupine porazila Cluj sa 5-0, dok je Bayer Leverkusen u skupini C u Izraelu porazio Hapoel sa 4-2.

U derbiju skupina D Benfica i Rangers su odigrali 3-3, nakon što je Rangers vodio 3-1 i imao igrača više.

Portugalski velikan je poveo već u drugoj minuti golom Goldsona, no sve se okrenulo kada je Otamendi u 19. minuti 'pocrvenio'. Rangers je s igračem više vrlo brzo okrenuo rezultat golovima Goncalvesa (24-ag) i Kamare (25). Korak bliže pobjedi Škoti su stigli u 51. minuti kada je Morelos zabio za 3-1. Međutim, Benfica se nije predavala. Rafa Silva je u 77. minuti smanjio na 3-2, da bi Nunez u sudačkoj nadoknadi donio bod domaćinu.