Strani nogometbundesliga

Bayern na krilima Musiale slavio na gostovanju u Wolfsburgu, Musa strijelac pobjedničkog pogotka za Union Berlin

17. travnja 2021. - 18:18

S dva pogotka 18-godišnjeg Jamala Musiale njemački prvak Bayern došao je do pobjede 3-2 (3-1) na gostovanju u Wolfsburgu i pet kola prije kraja ponovno stvorio sedam bodova prednosti pred drugoplasiranim RB Leipzigom.

Musiala je u 15. minuti 'promiješao' obranu Wolfsburga u kaznenom prostoru i sa desetak metara poslao loptu u mrežu. Bayern je do drugog pogotka došao u 24. minuti, kad je veliku pogrešku napravio domaći vratar Casteels koji nije uspio zadržati loptu nakon jednog ubačaja, već ju je servirao ravno u noge Choupo-Motinga, a Kamerunac je lakoćom pogodio nebranjenu mrežu.

Nizozemski napadač Wout Weghorst uspio je u 35. minuti svladati Manuela Neuera i smanjiti zaostatak Wolfsburga, ali samo dvije minute poslije Musiala se sjajno snašao na ubačaj Thomasa Muellera i gl...

27. travanj 2024 05:24