Strani nogometpogrešan korak

Barceloni samo bod na gostovanju kod Celte: domaćin mogao i slaviti, ali je Katalonce spasio odlični Ter Stegen

27. lipnja 2020. - 19:41

Nogometaši Barcelone osvojili su samo bod u dvoboju 32. kola španjolskog prvenstva odigravši na gostovanju kod Celte Vigo 2-2 (1-0).

Dvaput su Katalonci bili u prednosti, da bi na kraju dvoboja jedva izvukli bod. Strijelac oba pogotka za Barcelonu bio je Luis Suarez. U 20. minuti je Leo Messi iz slobodnog udarca sa 20-ak metara prevario suparnika i umjesto izravnog pokušaja po golu ubacio na četiri metra, gdje je spreman čekao Urugvajac i poslao glavom loptu u mrežu.

Odličnu akciju Celte u 50. minuti završio je ruski napadač Fjodor Smolov za 1-1.

Barcelona je ponovno povela u 67. minuti, a Messi je ponovno bio asistent. Gurnuo je loptu u kaznenom prostoru prema Suarezu, ovaj je okretom prevario svog čuvara i iz prvog kontakta poslao loptu u suprotni kut.