Strani nogomethvataju zalet

Barceloni prva pobjeda u sezoni uz dva gola Lewandowskog: u petnaesti minuta drugog poluvremena Katalonci su razbili Sociedad

22. kolovoza 2022. - 07:30

Nogometaši Barcelone postigli su prvu pobjedu u novoj sezoni, a Robert Lewandowski je postigao svoja prva dva pogotka za Katalonce u slavlju 3-1 na gostovanju kod Real Sociedada.

Poljski napadač je prvi od dva pogotka postigao u prvoj minuti na asistenciju Baldea. Barcelona je vodstvo držala samo pet minuta. Švedski napadač Alexander Isak primio je loptu u kaznenom prostoru, izašao pred Ter Stegena i hladnokrvno prebacio gostujućeg vratara, uz malu pomoć Erica Garcije koji je pokušao blokirati udarac.

Prijetili su domaći drugim pogotkom u nekoliko navrata, ali briljirao je Marc-Andre ter Stegen. No, kad su domaći i postigli pogodak u 53. minuti, na intervenciju VAR-a je poništen.

I onda je uslijedila 15-minutna eksplozija Barcelone, s Fatijem i Lewandowskim u glavnim ulogam...

26. travanj 2024 04:22