Strani nogometderbi kola la lige

Barcelona došla do velike pobjede na gostovanju kod Atletica i pobjegla Realu na tri boda

8. siječnja 2023. - 23:08

Nogometaši Barcelone postigli su jedan pogodak što je bilo dovoljno za minimalnu pobjedu 1-0 na gostovanju kod Atletico Madrida u derbiju 16. kola španjolskog prvenstva.

Ousmane Dembele je u 22. minuti donio tri boda Barceloni, ali veliki dio posla kod tog pogotka obavio je Pedri koji se sjurio prema kaznenom prostoru kroz nekolicinu suparničkih igrača, proslijedio loptu prema Gaviju koji se dobro zagradio i dodao loptu francuskom napadaču, a ovaj preciznim udarcem pogodio donji desni kut Atleticovih vrata.

U prvom poluvremenu je Atletico prijetio u više navrata, ali su njihovi udarci u izglednim situacijama ili bili neprecizni, ili su završili u bloku Barcelonine obrane.

Ousmane Dembele je u 62. minuti bio vrlo blizu drugom pogotku, ali je njegov šut djelomično blokiran pa je l...

24. travanj 2024 22:41