Atalanta slavila u Rimu nad Lazijem i probila se do trećeg mjesta, dva boda zaostaje za Interom

11. veljače 2023. - 23:09

Nogometaši Atalante skočili su na treće mjesto ljestvice talijanskog prvenstva 2-0 (1-0) gostujućom pobjedom u Rimu protiv Lazija, izravnog konkurenta za pozicije koje vode u Ligu prvaka sljedeće sezone.

Gosti iz Bergama poveli su sredinom prvog poluvremena kada je Zappacosta u 24. minuti fantastičkim udarcem neobranjivo pogodio sam gornji lijevi kut domaćeg gola, da bi pobjedu potvrdio Hojlund sredinom nastavka kada je u 65. minuti uklizao u petercu na prizemni ubačaj Lookmana nakon sjajne solo-akcije Nigerijca.

Mario Pašalić zbog ozljede nije konkurirao za nastup u momčadi Atalante, dok je Toma Bašić ostao na klupi Lazija.

Treća Atalanta sada ima 41 bod, kao i četvrta Roma koja je ranije u subotu remizirala 1-1 (1-1) na gostovanju kod Leccea te peti Milan koji je u petak sa ...

26. travanj 2024 11:26