Andrej Kramarić zabio za važnu pobjedu Hoffenheima u gostima

19. veljače 2022. - 17:52

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić postigao je pobjednički pogodak za Hoffenheim koji je u susretu 23. kola njemačkog prvenstva na gostovanju porazio Wolfsburg sa 2-1.

Bio je to njegov četvrti pogodak ove sezone, te drugi protiv Wolfsburga. Naime, hrvatski napadač je bio strijelac i u njihovom prvom susretu ove sezone u kojem je Hoffenheim slavio sa 3-1.

Wolfsburg je poveo u 36. minuti golom Jonasa Winda, no gosti su u nastavku susreta uspjeli okrenuti rezultat. Jacob Bruun Larsen je izjednačio u 73. minuti, a samo pet minuta kasnije Kramarić je pogodio za pobjedu.

Bila je to druga uzastopna pobjeda Hoffenheima nakon što je vezao tri poraza.

Stuttgart je do posljednjih trenutaka susreta držao tri važna boda u borbi za prvoligaški spas, no Bochum je u četvrtoj minuti nadoknade ...

18. travanj 2024 20:45