Snage bilo za poluvrijeme: Splićanke izgubile u četvrtfinalu rukometnog kupa

27. ožujka 2015. - 10:16
Očekivana pobjeda Riječanki, na kraju i uvjerljiva, no kako se susret odvijao u prvom poluvremenu izgledalo je da bi se čak mogla dogoditi i mala splitska bajka.

Splićanke su plijenile atraktivnošću, od 5. minute kada su povele 3:1, predvođene odličnom Marinom Glavan te raspoloženima Marijom Pintar na srednjem i Irenom Kragić na pivotu, nisu gošćama dale disati. Vidjela je to na klupi Riječanki Adrijana Prosenjak i u 13. minuti u igru poslala Ćamilu Mičijević kako bi se smanjio rezultatski deficit.

No razlika se nije smanjivala, dapače, Splićanke su u 26. minuti stigle do 12:7 nakon što je Andrea Emer “bezobrazno” lobala vratarku Strukar iz sedmerca. No, do poluvremena su iskusnije gošće dočekale priliku, s nekoliko polukontri približile su se na dva pogotka zaostatka....
28. travanj 2024 09:04