Rukometpripreme za rio

Kauboji bolji od Šveđana, provjera uspjela

15. srpnja 2016. - 00:36
hrvatska_svedska2-140716

Provjera uspjela, može izbornik Željko Babić biti zadovoljan, pobjeda i dobra igra u fazi kada je još trening važna stavka, ali je evidentno da se već polako slažu olimpijske kockice sa nekim novim varijantama.

Odlično su krenuli naši u dvoboj, furiozno s pogocima Jerka Matulića i Igora Karačića, no vrlo brzo su se sabrali gosti, stali malo na loptu nisu dopustili jurnjavu, pa su već u 4. minuti i poveli sa 3:2.

U samom otvaranju utakmice odličan je bio Mattias Andersson na vratima gostima, ponekad i nepremostiva prepreka za naše napadače. No pronašli su naši "Andressonov kod", posebno je raspucan bio Luka Stepančić koji je zaigrao nakon sedam mjeseci stanke, razbranio se Ivan Pešić i naši su imali prvo odvajanje na 8:5 u 16. minuti. No ni tada se nije slomio otpor Šveđana, v...

26. travanj 2024 10:25