Tampa Bay prvi finalist Istoka, Colorado pobjedom protiv Dallasa smanjio zaostatak u seriji

1. rujna 2020. - 08:52

Tampa Bay Lightning su prvi finalisti NHL-a ove sezone nakon što su u petoj utakmici polufinala Istočne konferencije u Torontu pobijedili Boston Bruinse sa 3-2, dok su Colorado Avalanche sa 6-3 slavili protiv Dallas Starsa i smanjili na 3-2 u seriji.

U finale su se plasirali tek nakon dva produžetka koji su im donijeli prednost od 4-1 u seriji na četiri pobjede.

Momčad Tampa Baya tako će četvrti put u šest sezona igrati u finalu Istočne konferencije. Victor Hedman postigao je pobjednički pogodak u šestoj minuti drugog produžetka. Hokejaške ekipe Istočne konferencije igraju utakmice doigravanja u balonu u kanadskom Torontu.

Prvi pogodak za Tampu zabio je Ondrej Palat u 24. minuti, no osam minuta kasnije izjednačio je David Pastrnak. Momčad s Floride je povela 2-1 u zadnjoj t...

26. travanj 2024 23:00