Susjedski derbi u Stanovima bez pobjednika

Piše Ivica Gjergja
16. travnja 2016. - 20:58
zadar_sibenik7-160416

Susjedeski derbi iako je velika bodovna razlika ove dvije momčadi uvijek je zanimljiv i atraktivan susret.

Domaći trener Josle Butić "napalio" je svoje "ratnike" i od prve minute krenuli su Zadrani napadački i na prvu, što im se u četvrtoj minuti isplatilo. Naime, agilni Blažević je dubinskom loptom uposlio Butića ovome obrana skreće loptu u korener, koga sa lijeve strane izvodi Terkeš i u "buketu glava" pogađa Ivana Šimurinu koji u toj minuti dovodi Zadra u vodstvo od 1:0.

Ne staju domaći čine sve kako bi povisili rezultat no obrana gosta je čvrsta i nema zgoditka iako smo do 15 minute zabilježili tri polu prigode, Blaževića, Terkeša i Butića. Tek u toj minutri Šibenik upućuje prvi udarac na gol Gluića iz neposredne blizine Maleš bez efekta, no prije toga bile su neke polupr...

27. travanj 2024 16:14