Ostaloslavili istim rezultatom

Rusija i Portugal igrat će u finalu Europskog prvenstva u futsalu

4. veljače 2022. - 22:54

Futsal selekcije Portugala i Rusije igrat će u nedjelju u Amsterdamu u finalu EURA.

Rusija je u polufinalu 3-2 (2-1) pobijedila Ukrajinu, a Portugal je svladao Španjolsku također s 3-2 (0-2).

Branitelji naslova Portugalci su velikim preokretom došli do finala jer su Španjolci pogocima Gomeza (1) i China (13) vodili s 2-0 sve do 29. minuti kada je Coelho realizirao penal. Igrač rođen u Gvineji Bisau Zicky Te se potom pretvorio u junaka dvoboja jer je u 32. minuti prvo izjednačio, a minutu prije kraja donio Portugalu pobjedu protiv velikog rivala.

Obračun velikih favorita Rusa i Ukrajinaca, koji su dvaput poraženi od Hrvatske u kvalifikacijama, okončana je vrlo teškom i dramatičnom pobjedom Rusa. Sokolov (2) nakon velike pogreške ukrajinskog vratara i Afanasjev (15) doveli su Rus...

26. travanj 2024 02:52