Ostalouvjerljivo najbolji

Sinkovići sa stilom odradili Svjetski kup: ‘Ovo je dobar poticaj za dalje, da budemo još bolji i da uvijek damo sve od sebe‘

10. srpnja 2022. - 19:54

Na trećoj, ujedno i posljednjoj ovogodišnjoj veslačkoj regati Svjetskog kupa u švicarskom Luzernu braća Martin i Valent Sinković osvojili su prvo mjesto u finalu dvojaca na pariće

Braća Sinković na startu su krenuli jako i svoju prednost održavali kroz cijelu utrku. U cilj su stigli prvi s vremenom 6:07.19 što je bilo malo više od sekunde prednosti u odnosu na Australce Davida Bartholota i Caleb Antilla. Treće mjesto pripalo je Španjolcima, Aleix Garcia Pujolar i Rodrigo Conde Romero.

Četvrtu su poziciju zauzeli Litavci (6:10.03), petu Britanci (6:11.44), dok je posljednja posada u finalu bila ona Srbije s vremenom 6:15.53.

- Presretni smo s pobjedom! Bila je stvarno naporna utrka i ovim putem čestitamo Australcima i Španjolcima koji su bili sjajni protivnici, naročito u fin...

27. travanj 2024 04:12