Rendulić s Coloradom ostvario svoju prvu pobjedu u NHL-u

12. prosinca 2014. - 11:31
Hrvatski hokejski reprezentativac Borna Rendulić ostvario je s Coloradom svoju prvu pobjedu u NHL-u, nakon što je Avalanche na svom ledu u raspucavanju svladao Winnipeg Jetse s 4-3.

U svom drugom nastupu za Colorado Avalanche Borna Rendulić, prvi igrač u NHL-u koji je rođen i naučio igrati hokej u Hrvatskoj, stigao je do prve pobjede zahvaljujući preokretu koji je njegova momčad napravila u trećoj četvrtini.

Naime, Jetsi su poveli u 45. minuti s 3-1 pogotkom Marka Scheifelea nakon što je Čeh Michael Frolik u Coloradovoj trećini presjekao pak upućen Renduliću, što je njegov suigrač u nastavku akcije pretvorio u uvjerljivo vodstvo Winnipega.

No, pogocima Jeromea Iginle u 53. minuti i Ryana O'Reillyja u 58. minuti Colorado je stigao do izjednačenja i izborio produžetak u koje...
27. travanj 2024 16:09