Ostalojajolika lopta

Počela ragbi sezona: Sinj slavili na Rudešu, uvjerljiva pobjeda Mladosti na Krtičnjaku

Piše Sport SD
26. rujna 2022. - 00:00

U vrlo zanimljivom te prilično izjednačenom susretu na Rudešu pobjedu su na kraju zasluženo odnijeli ragbijaši Sinja. Već u 6. minuti susreta zgoditkom T. Miloša ragbijaši Sinja dolaze u vodstvo 5:0. Ubrzo u 11. minuti uzvraćaju domaćini preko Mogića 5:5. U dinamičan nastavku prvog poluvremena sinjska momčad opet prva u 15. minuti stiže do vodstva zgoditkom i pretvaranjem iskusnog Nikole Pavlovića 12:5. Pred kraj poluvremena Niko Vranešević iz kaznenog udarca smanjuje vodstvo gostiju na 8:12.

U nastavku susreta domaća momčad ulaže napor da stignu vodstvo gostujuće momčadi. U toj silnoj želji izgaraju donoseći krive odluke i čineći banalne tehničke pogreške koje čvrsta i disciplinirana momčad Sinja vješto koristi i kažnjava preciznim udarcima Pavlovića te zgoditkom Ivana ...

26. travanj 2024 23:14