Ostalopolufinale kupa

Odbojkaški klasik u Kaštelima: 'Zaboravite 3:0 iz prve utakmice, spremni smo za novu bitku!'

Piše Hrvoje Hrgović
13. prosinca 2017. - 11:40

Kaštelanski i zagrebački odbojkaši su se navikli sretati u finalima pa je, kad ih je ždrijeb puta spojio u polufinalu, bilo jasno da se radi o „finalu prije finala“, još jednom odbojkaškom klasiku iz kojeg će pobjednik biti favorit u finalu bez obzira tko bio s druge strane.

I nakon što su u Zagrebu prije dvadesetak dana Kaštelani pobijedili, večeras u 20 sati u uzvratu imaju „pole position“ i priliku da potvrde ulazak u konačnu bitku za trofej koji im je proteklih godina previše puta izmicao iz ruku.

Igra se po sistemu bodova, ukratko, Kaštelanima siguran prolaz donose bilo kakva pobjeda ili poraz s dva osvojena seta, sve ostale pobjede Zagrepčana dvomeč vode u „zlatni set“ koji se igra do petnaest poena i čiji pobjednik ide u finale.

Dakle, unatoč 3:0 pobjedi u prvoj uta...

27. travanj 2024 04:28