NHL: Columbus slavio na gostovanju u Denveru uz malu "pomoć" Rendulića

5. siječnja 2015. - 12:28
Borna Rendulić će šesti nastup u NHL-u pamtiti po nesretnoj situaciji iz 59. minute, kad se pak upućen prema vratima Colorada odbio od njega i završio iza leđa vratara Semjona Varlamova te donio hokejašima Columbusa pobjedu od 4-3 na gostovanju u Denveru.

Pomiješanih emocija je Borna Rendulić dočekao kraj nedjeljne utakmice i poraz njegova Colorada od 3-4 u dvoboju s Columbusom. Najbolji hrvatski hokejaš na ovoj je utakmici dobio je priliku zaigrati u prvom napadu Avalanchea s kapetanom Gabrielom Landeskogom i Mattom Ducheneom pa je na ledu proveo gotovo 13 minuta (12:54), što mu je najveća minutaža u dosadašnjih šest NHL utakmica.

No, Rendulić je izravno sudjelovao i kod pobjedničkog pogotka gostujuće momčadi postignutog kad je do isteka regularnog dijela utakmice ostala ...
28. travanj 2024 12:44