Ostalouz rub bazena

'Mornarevci' nakon prvog poraza od lidera nemaju previše šanse: Večeras nam treba čudo

1. svibnja 2019. - 13:00
mladost_jug3-201419

Praznik rada je i praznik vaterpola. Točnije, dok drugi u pravilu odmaraju, vaterpolisti će u gradu pod Marjanom odrađivati dvostruki program. Na poljudskom bazenu prije ogleda Jadrana i Juga CO vaterpolisti Mornara BS će u svom uzvratnom susretu polufinala doigravanja prvenstva Hrvatske ugostiti Mladost (19.30 sati). Friški osvajači Jadranske lige igrači Mladosti su u prvom susretu odigranom u Zagrebu slavili s naoko uvjerljivih 9:4 i u seriji na dvije pobjede poveli, ali rezultat tu vara kao i onih 13:12 Juga CO i Jadrana.

- Odigrali smo odličnu utakmicu u Zagrebu, u zadnju četvrtinu smo ušli rezultatom 5:4 za Mladost. Na polovici posljednje četvrtine je bilo 6:4 za Mladost, ali onda smo pali u zadnjim minutama. Bila je to jedna od naših boljih utakmica u drugom dijelu sezone, p...

27. travanj 2024 21:16