Mornar osigurao nastup u drugom kvalifikacijskom krugu LEN Kupa

18. listopada 2008. - 22:38

Vaterpolisti Mornar Brodospasa pobjedom su protiv najjačeg suparnika na splitskom turniru LEN kupa osigurali nastup u drugom kvalifikacijskom krugu. U sedmoj minuti Goran Mataić je udarcem iz daljine doveo Splićane u vodstvo 3:0, no gosti iz Barcelone su početkom treće četvrtine smanjili na 4:3. Sljedećih desetak minuta Mornar BS je održavao prednost od jednog, odnosno dva gola razlike.

Sant Andreu je svoj zadnji pogodak postigao u 26. minuti (6:5), a potom su “mornari” osigurali pobjedu. Nakon gola Marina Bana, na tri razlike vratio je Dino Krnić pet minuta prije kraja, da bi dvije minute kasnije Jure Marelja postavio konačan rezultat.

Prije početka susreta kapetan Mornara BS Danijel Burić je njihovom bivšem igraču Alenu Boškoviću, koji je završio karijeru, uručio umj...

27. travanj 2024 15:12