Minimalna pobjeda Jadrana, dalje ide Primorje

16. prosinca 2009. - 22:22
Primorje je iako minimalno poraženo prošlo u osminu finala LEN kupa. Sve je praktički bilo riješeno već u Rijeci prije tri tjedna kada je Primorje slavilo sa šest pogodaka prednosti.

Splićani su bolje otvorili susret, na krilima raspoloženog Domagoja Kuzmanića poveli su 3:1 u 10. minuti. Odlično su jadranaši igrali u obrani tokom cijelog susreta, a kada je Tim Hutten povisio na 4:1 minutu prije kraja druge četvrtine nada u veliki preokret je tinjala. Ipak, pogotkom kapetana Samira Baraća momčad Zorana Roje do kraja je drugog dijela igre smanjila na minus dva.

Kod 4:2 imali je momčad Dragana Matutinovića u trećoj četvrtini nekoliko prilika, ali nisu bili precizni. Tri puta zaredom nisu iskoristili igrača više, a promašili su i peterac. Nije im pomoglo ni što su Riječani u 2...
27. travanj 2024 19:40