Ostaloiznad mreže

Kaštelanke u punoj brzini love Mladost: oba ženska kluba iz ‘grada odbojke‘ jedina su prava prijetnja braniteljicama naslova

Piše Darko Rapić
3. studenog 2020. - 20:29

Kaštelanke su se iz Osijeka vratile s maksimalnim plijenom. Bila je to zaslužena pobjeda, ali borba Osiječanki nije ostala nezapažena nadmetanjima u sva tri seta.

Punih sat vremena trebalo je odbojkašicama Marine Kaštela da upišu novu prvenstvenu pobjedu. Iako su u sva tri seta gošće u par navrata držale rezultat u egalu, kako su se setovi odmicali kraju, tako je kaštelanski pogon preuzimao kontrolu nad svojom prednošću.

U gradskom derbiju i najzanimljivijoj utakmici 6. kola Superlige, odbojkašice Brda slavile su protiv Splita. Premda su u svakom setu obje ekipe uhvatile preko 20 poena, očito je presudio početak setova. Naime, Splićanke su u trećem imale vodstvo od 10:1, a Brđanke u sva tri dobivena po šest-sedam razlike.

Pet propuštenih set lopti koštali su Splićane zl...

25. travanj 2024 14:02