Jadranska liga: Jugaši "prošetali" Kantridom

21. veljače 2009. - 21:28

Primorje EB – Jug CO 5:16 (0:4, 1:3, 2:5, 2:4)
Jugaši su prošetali Kantridom. Otvaranje 7:0 za sastav trenera Elvisa Fatovića, u kojem nije bilo reprezentativca Paula Obradovića (upala grla, utakmicu je pratio s tribina).  Do prvog pogotka Primorja, Car je bio strijelac u 16. minuti (37 sekundi prije kraja druge četvrtine), za Dubrovčane redom, prva četvrtina, Bošković iz peterca, Bušlje sa 6 metara, Sandro Sukno (suhi list) te s igračem više Vranješ.

U drugoj četvrtini prvo Sandro Sukno s igračem više, potom dva pogotka Dubrovčana iz polukontri (Bošković pa Azevedo). U nastavku ne posustaju Jugaši, još tri pogotka Sandra Sukna, ukupno pet, još dva Bušlje, još jedan Vranješa te po pogodak Smodlake, Markovića i Drobca. U posljednjoj četvrtini odličnog Vićan...

28. travanj 2024 13:23