Ostalosenzacija

Golobradi Kaštelani šokirali Mladost i ušli u finale Kupa: ‘Nama su svi ciljevi ostvareni. Sezona je i više nego dobra‘

Piše Darko Rapić
18. veljače 2021. - 07:29

Odbojkaši Ribole Kaštela priredili su senzaciju u polufinalu odbojkaškog Kupa pobijedivši zagrebačku Mladost rezultatom 3:2. Malo tko vjerovao je da dramatično pomlađena kaštelanska momčad, uz tri iskusnija igrača, može nadigrati najvećeg rivala.

Priželjkivali su Kaštelani iznenađenje i dočekali ga. Dvaput su se vraćali u utakmicu te u petom setu, nakon više od dva sata divovske bitke, eliminirali branitelja naslova. Fantastična je to pobjeda momčadi Ivana Rančića, koja je još jednom pokazala svoj potencijal, ali i koliko može biti opasna za objektivno jačeg protivnika.

- Svaka čast mojoj ekipi. Najviše su me oduševili karakterom jer je rijetkost da ekipa koja lako izgubi treći set ne klone duhom. Naprotiv, momci su “grizli” još jače, bili “nabrijani” i uspjeli se...

28. travanj 2024 08:05