Ostalotaekwondo

Glasnović srebrna, Jelić i Brečić brončani na Grand Prixu

Piše PSD
23. studenog 2018. - 14:58

Nevjerojatne rezultate ostvarili su članovi taekwondo kluba Marjan i hrvatski taekwondo reprezentativci na finalnom grand prixu u Fujairahu. Čak tri medalje u strahovito jakoj konkurenciji 16 najboljih na olimpijskim rang listama gdje pravo nastupa imaju po dva predstavnika Koreje, Irana, Kine i slično...

Nikita Glasnović je osvojila srebrno  odličje pobjedama protiv Tarvide u osmini finala, u četvrtfinalu je bila bolja od dvostruke olimpijske pobjednice Jade Jones rezultatom 11:7, da bi u polufinalu svladala Turkinju Hatice Kubru, aktualnu viceprvakinju svijeta i europe sa 13:9. U finalu kategorije do 57 kilograma Nikitu je zaustavila aktualna svjetska prvakinja, Korejka Ah Reum Lee s 11:7.

Matea Jelić je u kategoriji do 67 kilograma u prvom kolu bez problema slavila protiv Kanađa...

27. travanj 2024 21:48