Colorado na gostovanju pobijedio aktualne prvake

Piše (H)
18. listopada 2016. - 10:48

Hokejaši Colorada zadržali su stopostotni učinak na početku nove sezone u američko-kanadskoj hokejskoj ligi svladavši na gostovanju u Pittsburghu aktualne prvake s 4-3 u produžetku.

Penguinsi su igrali bez svog najboljeg igrača i kapetana Sydneyja Crosbyja, ali su svjedno imali vodstvo od 2-0 nakon manje od deset minuta igre, zahvaljujući pogocima Phila Kessela i Matta Cullena. No, do kraja prve trećine Colorado je izjednačio golovima Jaromea Iginle i Patricka Wierciocha.

U drugoj trećini nije bilo pogodaka, da bi Penguinsi ponovno poveli u 50. minuti pogotkom Trevora Daleyja. Tada je na scenu stupio kapetan Avalanchea Gabriel Landeskog koji je u 54. minuti postigao izjednačujući pogodak za 3-3, a potom i pobjednički gol nakon samo 22 sekunde igre u produžetku.

28. travanj 2024 12:25