Ostalogaleb open

Dva srebra iz Beograda: na putu do finala G1 turnira 'marjanovci' Ivana Babić i Leon Glasnović izbacivali svjetske prvake

Piše PSD
29. listopada 2019. - 19:33

Na G1 turniru u Beogradu nastupilo je četvero seniora Marjana, a do srebrnih medalja su stigli Ivana Babić i Leon Glasnović. Izvrsna je još jednom bila Ivana Babić na putu prema medalji u kategoriji plus 73 kilograma. Nakon što je u Poljskoj slavila protiv Francuskinje Graffe, svjetske i dvostruke europske prvakinje te srebrne sa olimpijskih igara u Londonu novu veliku pobjedu ostvarila je u Beogradu protiv Meksikanke Briseide Acoste, aktualne brončane sa svjetskog prvenstva u Manchesteru te srebrne s grand prixa u Rimu ove godine. I dok je u Poljskoj Babić uzela zlato, u finalu Galeb opena izgubila je od druge Meksikanke Arane Ashley koja je prošle godine bila Panamerička prvakinja.

Leon Glasnović je na putu prema finalu kategorije do 63 kilograma pobijedio Rusa Azera, Meksika...

26. travanj 2024 07:34