Tercet splitskih 'pitbullova' zlatnog ugriza na prvenstvu u savateu

Piše R.RADICA
3. travnja 2017. - 14:22
pitici

Poker naših prvaka upravo se nalazi na povratku iz Zaboka prema Splitu. Tamo su u nedjelju održane finalne borbe prvenstva Hrvatske u savate boksu za uzrast juniora do 21 godine.

Muhamet Deskaj nakon sto je prije tri tjedna pobijedio u dva odlična meča se okitio zlatom u kategoriji do 65 kilograma. U finalu je u jednom sjajnom dvoboju koji je više imao revijalni i prijateljski nego natjecateljski karakter pobijedio svog prijatelja i klupskog kolegu Roka Doždora koji je također prije tri tjedna u kvalifikacijama slavio u dva fenomenalna meča. Koliko su obojica oduševili dovoljno govori i činjenica da je i Roko dobio poziv za reprezentaciju ukoliko bi za svjetsko prvenstvo mogao spustiti kilažu na nižu kategoriju do 60 kilograma što će vjerojatno u klubu zajedno sa natjecateljem i privat...

26. travanj 2024 21:47