Košarkariječ trenera

Žuti su dominirali u svim segmentima: ‘Dinamo je iskusna ekipa, očekivao sam teži posao‘

Piše Sport SD
1. studenog 2022. - 19:29

Split je u 6. kolu Premijer lige na Gripama svladao Dinamo s 96:62 (19:16, 30:15, 24:10, 23:21). Osim u prvih nekoliko minuta bila je to jednosmjerna utakmica u kojoj su "Žuti" dominirali u svim segmentima. Već do kraja treće četvrtine na semaforu je bilo 73:41 (+32), Dinamo je bio u potpunosti potopljen na Gripama.

Trener Splita Srđan Subotić dao je priliku svim igračima, uspio je odmoriti Shortera (22 poena za 22 minute) i Nelsona (17 poena za 15 minuta), razigrao je Sullivana (16 poena za 19 minuta), a svoje minute dobili su mladići poput Ante Perkušića i Marina Dubravčića.

- Odigrali smo jako dobru utakmicu u obrani, odmah nam je bilo lakše i u napadu, otvorio se teren, igra je dobila na tečnosti... Dinamo je iskusna ekipa, očekivao sam teži posao, pomogao nam je i ritam u...

23. travanj 2024 01:24