Zubac upisao ‘double-double‘ u porazu Clippersa, Dončić sjajan protiv Houstona

30. prosinca 2022. - 08:27

Hrvatski košarkaš Ivica Zubac upisao je novi "double-double" na parketima NBA lige.

Zubac je u porazu Los Angeles Clippersa na gostovanju kod Boston Celtica 110-116 za 30 minuta zabio 13 koševa uz 11 skokova ostvarivši svoj 14. "double-double" ove sezone. Zubac je iz igre gađao 6-9, a s linije slobodnih bacanja 1-4.

Tri tjedna nakon što su Clippersi nanijeli Celticsima najteži poraz ove sezone (93-113), Boston je uzvratio.

Domaćin je vodio veći dio utakmice, u drugoj dionici imali su i +13 (50-37), no u posljednju četvrtinu ušlo se s minimalnim vodstvom Clippersa (85-84). Boston je na otvaranju posljednjeg perioda igre okrenuo rezultat u svoju korist (98-92), da bi manje od tri minute prije kraja imao deset koševa viška (112-102). LA se vratio serijom 8-1 smanjivši na 110-113, no B...

26. travanj 2024 19:24