Zubac slavio protiv Šarića, Bogdanović nije imao dobru šutersku večer u domaćem porazu Jazza

27. veljače 2020. - 09:52

U sinoćnjem srazu između LA Clippersa Ivice Zubca i Phoenix Sunsa Darija Šarića slavila je momčad iz Los Angelesa sa 102-92, dok je Utah Jazz Bojana Bogdanovića poražen kod kuće od Boston Celticsa.

Clippersi su u gostima svladali Phoenix iako su u prvoj četvrtini zaostajali 11 koševa. Do pobjede ih je vodio Kawhi Leonard sa 24 koša i 14 skokova. Marcus Morris Sr. je dodao 18 koševa, a Zubac je pobjedi svoje momčadi pridonio sa šest koševa (šut iz igre 3/6), pet skokova i jednom asistencijom u 20 minuta na terenu.

Kod Sunsa najbolji je bio sa 25 ubačaja i 17 skokova Deandre Aytona, dok je Ricky Rubio ubacio 18 koševa i upisao 10 asistencija. Dario Šarić je zaigrao u prvoj momčadi i u 31 minutu na terenu zabio je pet koševa uz loš šut iz igre 1/7 i za trice 0/3 te je ugr...

26. travanj 2024 12:21