Zubac odigrao jednu od najboljih utakmica ove sezone, Clippersi slavili u gostima kod Raptorsa

12. svibnja 2021. - 08:07

Hrvatski košarkaš Ivica Zubac pružio je jednu od najboljih partija ove sezone za LA Clipperse, koji su noćas u gostima svladali Toronto Raptorse sa 115-96. Zubac je za 30 minuta upisao 18 koševa (šut 8-12), 10 skokova, 3 asistencije i 1 blokadu, te je bio najbolji igrač gostiju uz Kawhija Leonarda i Terancea Manna, koji su ubacili po 20 poena.

Clippersi su u trećoj četvrtini odmakli na dvoznamenkastu prednost i komotno došli do pobjede od 19 koševa razlike, a kod Toronta najefikasniji je bio Chris Boucher sa 16 koševa.

Dario Šarić, koji je već mjesec dana izvan forme, nije igrao za Phoenix Sunse koji su u gostima izgubili od Golden State Warriorsa sa 116-122, iako su u drugoj četvrtini imali 16 koševa prednosti. Bio je to drugi poraz u nizu Sunsa, koji su drugi na Zapadu, iz...

26. travanj 2024 04:44