Košarkaeuroliga

Žižić i slabi Maccabi bez šanse kod Bayerna, Barcelona se poigrala pred svojim navijačima s Panathinaikosom

3. veljače 2022. - 23:37

Hrvatski košarkaš Ante Žižić nije se posebno istaknuo, kao ni njegov Maccabi na gostovanju kod Bayerna u 25. kolu Eurolige.

Slavila je njemačka momčad 70-52 u ogledu gdje se Maccabi napadački strašno mučio od samog početka. Gosti su samo u prvoj četvrtini zabili više od 15 poena, a za 19 minuta na parketu Žižić je ubacio sedam poena te je imao pet skokova. Iz igre je gađao 3-5, a s linije slobodnih bacanja 1-3. S tih sedam poena Žižić je bio drugi strijelac Maccabija, prvi je bio Scottie Wilbekin s 20 koševa.

Kod domaćina prvo ime je bio Corey Walden s 13 poena, četiri skoka i tri dodavanja.

Malo poena je postignuto i u ogledu u Milanu gdje je Fenerbahče bio bolji od domaćeg Armanija 71-60. Domaći sastav nije mogao zaustaviti Marka Gudurića koji je ogled završio sa 1...

27. travanj 2024 06:47