Warriorsi protiv Jazza stigli do 19. uzastopne pobjede

1. prosinca 2015. - 11:28
Golden State Warriorsi ne znaju za poraz od početka sezone, sinoć su stigli do 19. uzastopne pobjede svladavši Utah Jazz sa 106-103.

Stephen Curry je bio dobro čuvan većinu večeri i vodeći strijelac NBA je u tri četvrtine zabio "samo" 16 koševa, ali onda je u zadnjoj četvrtini u zadnjih šest minuta zabio deset koševa za ukupni učinak od 26.

Kod rezultata 101-101 51 sekundu do kraja, Curry je pogodio tricu za vodstvo Warriorsa. Rodney Hood je 14 sekundi kasnije pogodio koš kojim je približio Jazz na samo jedan razlike.

Nakon što je Curry promašio tricu, Jazz je imao priliku za vodstvo, ali je Hood promašio tricu pet sekundi prije kraja, a Curry je pogodio dva slobodna bacanja kojima je zapečatio pobjedu. Gordon Hayward je promašio šut na zvuk sirene za kraj. Klay Thompson je...
27. travanj 2024 15:32