Košarkapod obručima

Split je teže nešto se očekivalo slavio u Sinju: borbeni domaćini bili su u igri do samog kraja dvoboja

Piše Mišo Gulić
25. studenog 2022. - 20:33

Split je teže nešto se očekivalo slavio u Sinju, ali treba reći i da se namjerio na vrlo borbenu momčad Alkara koja je u igri za pobjedu bila sve do kraja. Imali su Sinjani i sedam koševa viška u 27. minuti, činilo se da mogu iznenaditi, ali Mavra je tada odigrao dobru rolu, stavio dvije trice, tako da je odluka o pobjedniku ostavljena za kraj.

Početkom četvrte četvrtine Split serijom 8-0 bježi Alkaru, no tada Mavra zbog pet prekršaja seli na klupu i za čas se probudila nada u očima Sinjana. Ipak, završnica odlazi na mlin Splita koji je koristio nadmoć u reketu i tako utakmicu relativno mirno priveo kraju, iako je i Alkar stigao na minus pet u posljednjoj minuti.

27. travanj 2024 05:37