Košarkanajbolje od košarke

Skroman učinak hrvatskih reprezentativaca u NBA ligi, fantastični Dončić srušio Lakerse

2. prosinca 2019. - 10:48

Hrvatski košarkaški Bojan Bogdanović je sinoć ostvario skroman učinak u visokom porazu svojih Utah Jazza, dok je Ivica Zubac u visokoj pobjedi LA Clippersa imao slabu večer.

Toronto Raptors su kod kuće sa 130-110 nadigrali Utah Jazz kojem je ovo treći poraz u zadnje četiri utakmice.

Pascal Siakam je za pobjedu Toronta, koji je na poluvremenu vodio sa 40 razlike, ubacio 35 koševa. Fred VanVleet je dodao 21 koš i 11 asistencija za Raptors kojima je ovo deveta domaća pobjeda od početka sezone.

Mike Conley je bio najbolji u redovima Jazza sa 20 poena, a Bojan Bogdanović je u 30 minuta zabio 11 koševa (šut iz igre 5/14, trice 1/5) uz sedam skokova, dvije asistencije i jednu ukradenu loptu.

LA Clippers su s nevjerojatnih 150-125 kod kuće svladali Washington Wizardse, a do pobj...

26. travanj 2024 11:46