Košarkasenzacionalno

Sinjsko Božićno čudo pod Tornjem: Alkar je slavio protiv Cibone i to tek drugi put u svojoj povijesti

Piše Mišo Gulić
4. prosinca 2021. - 20:35

Čudo u Zagrebu i to pravo Božićno. Alkar je slavio protiv Cibone i to tek drugi put u svojoj povijesti. Bila je to briljantna predstava sinjske momčadi od prve do posljednje minute, apsolutno zrela i nadahnuta, pogotovo od strane novog pojačanja Patricka McGlynna (20k) koji je u posljednjem periodu pogodio tri trice "s parkinga" uz još nekoliko nevjerojatnih poteza.

Već od starta vidjelo se da je ovo jedan potpuno novi i bolji Alkar, ali ipak se nije očekivalo da će pomrsiti planove Ciboni. U igri u kojoj nije bilo značajnijih odvajanja ni na jednoj strani, momčadi su na poluvrijeme otišle poravnate (45:45), a na svako dodavanje gasa domaćih i gosti su imali što za reći te su uoči zadnje četvrtine brojali plus dva.

A tada je potpuno "poludio" McGlynn, kada je bilo stani-p...

26. travanj 2024 07:05