Košarkarazočarali

Ništa od pobjede Zadra u Zagrebu

4. svibnja 2017. - 23:53
cibona_zadar15-040517

Protječe šesta godina kako košarkaši Zadra u Zagrebu nisu ostvarili pobjedu. I ova im je sezona okončana već početkom svibnja.

No, Cibona je naprosto bila bolji suparnik u majstorici (trećoj utakmici) četvrtzavršnice A1 lige i zasluženo se plasirala u polufinale (gdje ju očekuje Šibenik).

Na Ciboninoj je strani dominantna bila igračka kvaliteta dočim je Zadrane, ali samo na trenutke, ''tjerao'' izdašniji adrenalin. Gosti su bolje ''otvorili utakmicu''. Poveli su 3:2. Daljnji će tijek susreta međutim pokazati da je to bilo prvo i jedino vodstvo zadarske momčadi. U 5. minuti Cibona je imala minimalnu prednost – 9:7. Međutim već početkom devete minute susreta semafor je pokazivao – 28:9! Vanjskim šutom ''cibosi'' su posve uneredili zadarsku obranu. Imali su, u tim trenucima, f...

27. travanj 2024 20:41