NBA: Cavsi i Bullsi prejaki za Bogdanovića i Rudeža

19. ožujka 2015. - 11:52
Niz od dvije uzastopne pobjede Brooklyn Netsa zaustavljen je u Clevelandu gdje su ih domaći Cavaliersi svladali s uvjerljivih 117-92, a hrvatski košarkaški reprezentativac Bojan Bogdanović je za Netse odigrao 36 minuta i za to vrijeme postigao 12 koševa (šut iz igre 5-9, trica 2-4) uz dva skoka i jednu asistenciju.

Gosti iz Brooklyna, koji još uvijek imaju izglede za plasman u doigravanje, odlično su otvorili utakmicu i poveli sa 22-9. No, tijekom drugog dijela prve četvrtine i početkom druge četvrtine domaći su napravili seriju 32-8 kojom su preokrenuli rezultat u 41-30 u svoju korist, te više nisu dopustili Netsima da se približe. Timofej Mozgov i J.R. Smith su sa po 17 pogodaka predvodili strijelce Cavsa, dok je Deron Williams ubacio 20 za Netse.