Košarkaaba liga

Hrvatski prvak poravnao omjer, putnika u finale odlučuje treća utakmica u Podgorici

25. ožujka 2018. - 22:10

Košarkaši Cedevite u drugoj su utakmici polufinala doigravanja regionalne ABA lige u Domu sportova svladali Budućnost sa 82-75 (23-17, 21-16, 17-19, 21-23) i tako poravnala omjer u pobjedama na 1-1 pa će o putniku u finale odlučivati treća utakmica koja će se igrati 31. ožujka u Podgorici.

Hrvatski prvak do pobjede kojom je ostao u borbi za osvajanje regionalnog naslova stigao ponajprije fantastičnom serijom od 22-0 krajem prve i početkom druge četvrtine kojom je zaostatak 10-17 pretvorio u prednost od 32-17. Budućnost nije postigla niti jedan poen gotovo sedam i pol minuta, u posljednjih 3:23 minute prve i prve četiri minute druge četvrtine.

Nakon slabijeg ulaska u utakmicu domaćih, sredinom prve četvrtine u igru je kod Cedevite ušao Will Cherry, a upravo je s njegovim ulas...

28. travanj 2024 17:55