Euroliga: Cedevita na gostovanju pobijedila Milano

5. studenog 2015. - 23:55
U susretu 4. kola B skupine Eurolige košarkaši Cedevite su na gostovanju pobijedili EA7 Milano 77-68 ostavši u igri za plasman u drugi krug.

Nakon senzacionalne pobjede u Istanbulu protiv Efesa, Cedevita je ostvarila i drugu pobjedu u skupini. Ovoga puta protiv Milana kojeg predvodi bivši hrvatski izbornik i bivši trener Cedevite Jasmin Repeša.

Cedevita je odlično ušla u susret i nakon prve četvrtine imala je 10 koševa viška (21-11). U drugoj četvrtini Talijani su zaigrali bolje smanjivši rezultat, pa se na veliki odmor otišlo s prednošću gostiju 35-30. Repešina momčad je u trećoj četvrtini uspjela preokrenuti rezultat i povesti 41-39, no Cedevita je uzvratila i tri minute prije kraja četvrtine imala je vodstvo 49-45.

Ipak, na koncu treće četvrtine domaćin je imao koš ...
28. travanj 2024 03:49