Košarkaprvenstveni dvoboj

Dinamo lako promaršio kroz Sinj: domaći Alkar nastavo je negativnu seriju od osam poraza zaredom

Piše Mišo Gulić
18. prosinca 2022. - 12:04

Košarkaši Dinama lako su stigli do nove pobjede na gostovanju u Sinju nadigravši Alkara koji je tako svoju negativnu seriju produžio na već osam poraza u nizu. Dinamo je od prve minute zagospodario parketom i već nakon deset minuta na kontu imao dvostruko više koševa. Alkar se serijom 13-0 primaknuo i stigao do minus tri, ali tricaški raspoloženi gosti lako su odbili taj napad.

Dinamo je u završnih deset minuta donio plus 23 i onda ničim izazvan upao u probleme, jer Sinjani se nisu predavali te su tri minute prije kraja imali minus sedam uz još dvije otvorene trice koje su promašili tako da je prilika za potpuni priključak otišla u nepovrat.

Već u utorak Alkar će u kup susretu ugostiti Zadar, što će biti i završna košarkaška večer za ovu godinu, barem što se Sinjana tiče....

27. travanj 2024 05:20