Detroit prekinuo niz od šest poraza, Bogdanović zabio 14 koševa. Utakmicu je zasjenio okršaj

29. prosinca 2022. - 08:58

Detroit Pistonsi, iza kojih je šest poraza u nizu, sinoć su svladali Orlando Magic sa 121-101, a Bojan Bogdanović je pobjedi svoje momčadi pridonio sa 14 koševa (šut iz igre 4/14, trice 1/5), tri skoka i pet asistencija.

Alec Burks ubacio je 32 koša, od čega je šest trica, za domaći Detroit. Saddiq Bey ubacio je 28 poena te dodao osam skokova i četiri asistencije. Franz Wagner predvodio je Magic s 19 poena. Wendell Carter Jr. je ubacio 16 poena, a Paolo Banchero 15

Utakmicu je zasjenio okršaj koji je rezultirao s tri isključenja.

Moritz Wagner iz Orlanda i Killian Hayes iz Detroita i Hamidou Diallo izbačeni su zbog tučnjave u posljednjoj minuti prvog poluvremena. Jureći za izgubljenom loptom, Wagner je počinio prekršaj gurnuvši Hayesa na klupu Pistonsa. Diallo i Hayes su izbač...

26. travanj 2024 21:09