Košarkazvijezda u nastajanju

Žižić: Želim izbaciti Real i na ljeto otići u Boston!

20. travnja 2017. - 16:52

Hrvatski košarkaški centar Ante Žižić nastojat će s turskom Darušafakom iznenaditi Real Madrid u četvrtfinalu Eurolige i na ljeto otići u Boston Celtics, rekao je u Madridu  za Hinu Žižić.

Darušafaka je u srijedu u prvoj utakmici izgubila sa 53-61 u Madridu iako je na poluvrijeme otišla s košem prednosti.

"Prvi dio utakmice odigrali smo dobro, štoviše odlično i u obrani i u napadu. U drugom poluvremenu smo napravili par grešaka a oni pogodili par šuteva, te nismo nikako uspijevali prelomiti utakmicu u našu korist", kaže 20-godišnji Žižić koji je startao u početnoj petorci. Postigao je pet koševa uz atraktivno zakucavanje u trećoj četvrtini.

"Real Madrid je ove sezone pokazao kako je najdominantnija europska momčad no ovo je doigravanje. Novu priliku imamo već...

26. travanj 2024 05:14