Bogdanović zabio pet koševa u pobjedi Netsa, Warriorsi i dalje bez poraza

23. studenog 2015. - 10:15
Brooklyn Netsi su se sinoć osvetili Boston Celticsu za poraz od prije dva dana, pobijedivši ih sa 111-101, a Bojan Bogdanović je u 18:24 minute provedene na terenu zabio pet koševa.

Brooklyn je do pobjede vodio raspoloženi Brook Lopez sa 23 postignuta pogotka i 10 skokova, a Jarrett Jack je zabio 13 od ukupno 22 koša u zadnjoj četvrtini. Bojan Bogdanović je uz 5 koševa dodao i tri skoka.

Nakon što su Celticsi dobili sa 25 razlike u Bostonu prije dva dana, Netsi su dominirali u drugoj četvrtini iako su uspjeli prokockati vodstvo od čak 22 koša. Brooklyn je u drugoj četvrtini zabio 35 koševa i na poluvremenu imao prednost od 59-42.

Brooklyn je tada u trećoj četvrtini povećao na 67-45, ali je onda Thomas zabio 15 koševa a Bradley pogodio tri odf svojih sedam trica i Celtics se ...
28. travanj 2024 13:33